Skontaktuj się z nami

Firma IMPUREX produkuje i sprzedaje preparaty do usuwania farb, usuwania lakierów, usuwania powłok malarskich, powłok lakierowych itp. Preparaty polecane są do oczyszczania metali, drewna oraz innych podłoży. Firma produkuje też preparaty do fosforanowania, zapewniające dobre przygotowanie powierzchni do malowania, jak również preparaty do mycia i odtłuszczania. Skontaktuj się z nami, uzyskasz fachowe doradztwo technologiczne i pomoc przy doborze właściwego preparatu.

Dane kontaktowe

IMPUREX Elżbieta Błachowicz
01-796 Warszawa, ul. Duchnicka 3
tel.: (22) 560 26 66
tel. kom.: 602 528 411

pracujemy w godzinach:
pon.-pt. 8.30 – 15.00

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest IMPUREX Elżbieta Błachowicz, 01-796 Warszawa, ul. Duchnicka 3 – więcej informacji nt. przetwarzania danych przekazanych nam w formularzu kontaktowym znajdziecie Państwo w sekcji poświęconej RODO

Impurex - Elżbieta Błachowicz

Produkujemy preparaty do chemicznego oczyszczania powierzchni, oparte na własnych, autorskich recepturach, sprawdzonych w setkach zakładów przemysłowych. Główne dziedziny działalności to mycie i odtłuszczanie metali, fosforanowanie stali oraz usuwanie farb bez podgrzewania. W każdej z tych dziedzin oferujemy efektywne i tanie preparaty.