Usuwanie farb


IMPUREX to firma, działająca na rynku od stycznia 1992 roku.

Podstawową działalnością firmy IMPUREX jest produkcja preparatów do chemicznej obróbki powierzchni, usuwania farb oraz doradztwo technologiczne, związane z ich stosowaniem.

Receptury preparatów powstały w oparciu o wieloletnie prace badawcze i wdrożeniowe, prowadzone w Instytucie Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie.

Najbardziej popularne na rynku są REMOSOLE - preparaty do usuwania farb powłok malarskich. W ofercie są wersje zarówno do technologii zanurzeniowej, jak i do nakładania pędzlem. Remosole stosowane są jako koncentraty bez podgrzewania. Czas usuwania powłoki malarskiej jest bardzo krótki i wynosi zwykle kilka minut. Preparaty są skuteczne także w odniesieniu do powłok z farb proszkowych.

Dużą popularnością cieszą się też IMPUREXY MF - do mycia z jednoczesnym fosforanowaniem, szeroko stosowane jako optymalna metoda przygotowania powierzchni przed malowaniem, zwłaszcza proszkowym. Impurexy MF wytwarzają warstewkę fosforanową, która poprawia przyczepność powłoki malarskiej oraz jej właściwości antykorozyjne.

Osobną ofertę stanowi szeroka gama IMPUREXÓW MC - do mycia różnego rodzaju powierzchni i do różnych technologii.

Oferowane przez firmę IMPUREX preparaty są tanie i efektywne!

I


   STRONA GŁÓWNA   |   O NAS   |   NASZA OFERTA   |   PRZYKŁĄDY DZIAŁANIA PREPARATÓW   |   KONTAKT       Impurex - 2016